Technologie EGP System® sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest maksymalna czystość oraz wysokie standardy higieniczne. Wzrost alergizacji społeczeństwa, obniżenie wrażliwości na antybiotyki, niekorzystne działanie chemii gospodarczej oraz chęć zachowania równowagi ekologicznej w środowisku człowieka sprawiają, iż technologie EGP System® są niezwykle perspektywiczne. 


EGP System® inicjuje ponadto ratującą życie rewolucję w służbie zdrowia. Technologie płynnych powłok antybakteryjnych oraz dezynfekcji, rozwinięte przez EGP System®, nie dają już prawie żadnych szans odpornym zarazkom szpitalnym. Dla rosnącej liczby pacjentów klinik i szpitali, którzy dzięki tej metodzie nie zarazą się niebezpiecznymi zarazkami jest to wręcz błogosławieństwem. 


EGP System® zajmuje się również promowaniem eco zdrowia. 

EGP System® powstał z chęci propagowania metod oraz produktów zapewniających poprawę jakości życia i ochronę zdrowia. Stąd pomysł połączenia nowoczesnej technologii ozonowania z technologiami wykorzystującymi nanotechnologię - zamgławianiem na zimno oraz powłokami hydrofobowymi. Produkty EGP System® odznaczają się szerokim zastosowaniem, szczególnie w zakresie profilaktyki zdrowia, udogodnień związanych z życiem codziennym, poprawy walorów estetycznych oraz dezynfekcji. W trosce o zdrowie oraz środowisko są w pełni ekologiczne. 

Naszą misją jest podniesienie standardów bytowych oraz higieny w jak największej ilości obiektów, będących pod stałą opieką SYSTEMU EGP®, które będą najlepsze na rynku pod względem warunków zdrowotnych, bezpieczeństwa oraz higieny.

NANOTECHNOLOGIA

Blisko Ciebie

Znajdź nas w mediach 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

KONTAKT

Centrala

ul. I Poprzeczna 7B

04-602 Warszawa Anin

biuro@egp-system.com

537 807 888

Copyrights 2017 © by System EGP