System® EGP powstał z chęci propagowania metod oraz produktów zapewniających poprawę jakości życia i ochronę zdrowia. Stąd pomysł połączenia nowoczesnej technologii ozonowania  z technologiami wykorzystującymi nanotechnologię - zamgławianiem na zimno oraz powłokami hydrofobowymi. Produkty System® EGP odznaczają się szerokim zastosowaniem, szczególnie w zakresie profilaktyki zdrowia, udogodnień związanych z życiem codziennym, poprawy walorów estetycznych oraz dezynfekcji. W trosce o zdrowie oraz środowisko są w pełni ekologiczne. 

Technologie System® EGP sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest maksymalna czystość oraz wysokie standardy higieniczne. Wzrost alergizacji społeczeństwa, obniżenie wrażliwości na antybiotyki, niekorzystne działanie chemii gospodarczej oraz chęć zachowania równowagi ekologicznej w środowisku człowieka sprawiają, iż technologie System® EGP są niezwykle perspektywiczne. 


System® EGP inicjuje ponadto ratującą życie rewolucję w służbie zdrowia. Technologie płynnych powłok antybakteryjnych oraz dezynfekcji, rozwinięte przez EGP System® EGP, nie dają już prawie żadnych szans odpornym zarazkom szpitalnym. Dla rosnącej liczby pacjentów klinik i szpitali, którzy dzięki tej metodzie nie zarazą się niebezpiecznymi zarazkami jest to wręcz błogosławieństwem. 


System® EGP zajmuje się również promowaniem eco zdrowia. 

Naszą misją jest podniesienie standardów bytowych oraz higieny w jak największej ilości obiektów, będących pod stałą opieką SYSTEMU EGP®, które będą najlepsze na rynku pod względem warunków zdrowotnych, bezpieczeństwa oraz higieny.

NANOTECHNOLOGIA

Blisko Ciebie