System® EGP został stworzony dzięki wizji oraz wiedzy w zakresie innowacyjnych technologii.

Produkty System® EGP tworzone są w oparciu o nanotechnologię - najnowsze naukowe osiągnięcia, badania oraz cenną wiedzę z tej dziedziny. 

Nanotechnologia jest jedną z kluczowych technologii XXI wieku. Jej najróżniejsze dyscypliny, w coraz większym stopniu, będą zaszeregowywane na całym świecie do technologii przyszłości. Będą podstawą postępu w przekrojowych dziedzinach technologii o ogromnym znaczeniu dla kondycji i wzrostu gospodarki. Dla ogromnej ilości ważnych dziedzin przemysłu, takich jak motoryzacja, chemia, farmacja, technologie informatyczne, optyka, konkurencyjność ich produktów będzie w przyszłości uzależniona od wykorzystania mikrokosmosu. 


Nanotechnologia otwiera nowe szanse rynkowe poprzez realizację jeszcze mniejszych, szybszych, bardziej wydajnych i „inteligentnych" elementów systemów dla nowych produktów o wyraźnie ulepszonej i po części zupełnie innowacyjnej funkcjonalności. Chociaż na ryku istnieje już wiele produktów z komponentami nanotechnologicznymi, to jednak duża część nanotechnologicznych poglądów i pomysłów będzie przekształcona w produkty dopiero za kilka lat, może nawet dziesięcioleci. 


Nanotechnologia to dyscyplina technologii oraz nauki zajmująca się wszystkim w skali nono, czyli na poziomie pojedynczych atomów i molekuł. Wszystko wskazuje dziś na to, że nanotechnologia znajdzie szerokie zastosowanie, z dużym powodzeniem, w wielu dziedzinach, jak np. elektrotechnice, elektronice, medycynie oraz w technologiach materiałowych. Nanomateriały, nanostruktury z pewnością będą wykorzystywane w farmaceutyce do precyzyjnego dostarczania leków, do niszczenia pojedynczych komórek nowotworowych lub do ochrony innych komórek. 

"Najważniejsze jest to czego nie widać."

Lao Tse

Nigdy wcześniej to, co małe nie miało takiego wpływu na to, co duże, dzięki temu pionierskie technologie wytyczają nowe standardy dla naszego zdrowia. 

Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, wysoką jakość oraz dbałość o każdy szczegół. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. System® EGP tworzony jest przez ambitnych ludzi z pasją. To dynamicznie rozwijające się przedsięwzięcie. Wykorzystanie nanotechnologii w połączeniu z wiedzą osób tworzących System® EGP daje świetne rezultaty i sprawia, że powstałe produkty są niesamowicie skuteczne. Efektywność używanych przez nas metod zapewnia wykorzystanie przemysłowych generatorów ozonu o bardzo wysokiej wydajności wynoszącej 70 g/h (70 000 mg/h) oraz przemysłowych generatorów zimnej mgły. Stosowane przez nas produkty oraz urządzenia stworzone zostały we współpracy z renomowanymi polskimi oraz światowymi laboratoriami, co gwarantuje ich doskonałą jakość, wykorzystanie materiałów wysokiej klasy oraz bezpieczeństwo stosowania. 

Nanoszenie ultra cienkich, funkcjonalnych powłok wymaga dodatkowo wiedzy o strukturach powierzchni, pewnych umiejętności manualnych oraz technicznego zrozumienia. Dlatego też stawiamy na odpowiednio wyszkolony personel. Organizujemy regularne szkolenia, w trakcie których zwracana jest szczególna uwaga na kwestie bezpieczeństwa.

Wyniki naszych badań, wiedzę o procesach technologicznych wykorzystujemy w skali przemysłowej. Dostosowujemy ofertę do potrzeb technologicznych i możliwości ekonomicznych inwestorów. Ofertę kierujemy również do mniejszych przedsiębiorstw oraz klienta indywidualnego. Podejmujemy się nietypowych zleceń. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, a szczególnie do współpracy z System® EGP.

NANOTECHNOLOGIA

Blisko Ciebie