EGP System® powstał z chęci propagowania metod oraz produktów zapewniających poprawę jakości życia i ochronę zdrowia. Stąd pomysł połączenia nowoczesnej technologii ozonowania z technologiami wykorzystującymi nanotechnologię - zamgławianiem na zimno oraz powłokami hydrofobowymi. Produkty EGP System® odznaczają się szerokim zastosowaniem, szczególnie w zakresie profilaktyki zdrowia, udogodnień związanych z życiem codziennym, poprawy walorów estetycznych oraz dezynfekcji. W trosce o zdrowie oraz środowisko są w pełni ekologiczne. 

EGP System® proponuje trzy-etapową metodę sterylizacji, odświeżenia i ochrony Państwa otoczenia: 

1

ETAP

2

ETAP

ozonowanie

zamgławianie

zapewniające dezynfekcję (niszczenie chorobotwórczych mikroorganizmów), deakaryzację (neutralizację roztoczy i innych alergenów), dezodoryzację (usuwanie niepożądanych i szkodliwych zapachów) oraz dezynsekcję i deratyzację (wytępienie szkodliwych owadów i gryzoni).

zamgławianie nanotechnologicznymi preparatami, pozwalającymi na długoterminowe utrzymanie sterylnego i świeżego otoczenia.

3

ETAP

hydrofobizacja

hydrofobizacja wybranych elementów i powierzchni, czyli nałożenie antybakteryjnych, ultra cienkich powłok hydrofobowych.

Znajdź nas w mediach 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

KONTAKT

Centrala

ul. Zwoleńska 116

04-761 Warszawa

biuro@egp-system.com

537 807 888

Copyrights 2017 © by System EGP