System® EGP powstał z chęci propagowania metod oraz produktów zapewniających poprawę jakości życia i ochronę zdrowia. Stąd pomysł połączenia nowoczesnej technologii ozonowania z technologiami wykorzystującymi nanotechnologię - zamgławianiem na zimno oraz powłokami hydrofobowymi. Produkty System® EGP odznaczają się szerokim zastosowaniem, szczególnie w zakresie profilaktyki zdrowia, udogodnień związanych z życiem codziennym, poprawy walorów estetycznych oraz dezynfekcji. W trosce o zdrowie oraz środowisko są w pełni ekologiczne. 

Zapraszamy na dedykowaną stronę poświęconą tylko usługom System EGP pod adresem:

www.systemegp-uslugi.com

System® EGP proponuje trzy-etapową metodę sterylizacji, odświeżenia i ochrony Państwa otoczenia: 

ETAP

1

ozonowanie

zapewniające dezynfekcję (niszczenie chorobotwórczych mikroorganizmów), deakaryzację (neutralizację roztoczy i innych alergenów), dezodoryzację (usuwanie niepożądanych i szkodliwych zapachów) oraz dezynsekcję i deratyzację (wytępienie szkodliwych owadów i gryzoni).

ETAP

2

zamgławianie

zamgławianie nanotechnologicznymi preparatami, pozwalającymi na długoterminowe utrzymanie sterylnego i świeżego otoczenia.

ETAP

3

hydrofobizacja

hydrofobizacja wybranych elementów i powierzchni, czyli nałożenie antybakteryjnych, ultra cienkich powłok hydrofobowych.

NANOTECHNOLOGIA

Blisko Ciebie