ważne wydarzenia

Międzynarodowa konferencja pn. „3 Symposium on Weak Molecular Interactions” organizowana przez Uniwersytet Opolski, University of Pecs (Węgry), Gakushuin University (Tokio, Japonia) odbywająca się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego.

W trakcie konferencji został wygłoszony wykład na temat celowości zastosowań preparatu Eco-StopOdor®

Systemu EGP® w neutralizacji odpadów organicznych. 

27-29 Marzec 2017, Opole

21-23 Pażdziernika 2016, Warszawa

Miejsce targów:

Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej to jedyne w Polsce wydarzenie, obejmujące kompleksowo wszystkie obszary tematu alergii i nietolerancji pokarmowej. To szansa na uzyskanie informacji jak skutecznie zapobiegać, leczyć oraz zapoznać się z naszą bogatą ofertą.

Na targach zostały zaprezentowane nasze wysokowydajne generatory ozonu służące m.in. do neutralizacji alergenów,  generatory zimnej mgły służące do nakładania powłok antyalergicznych, oraz nanokoloidy pierwiastków metali szlachetnych mające bardzo szerokie spektrum zastosowań w profilaktyce zdrowia i urody.

IV Żyrardowskie Forum Zdrowia i Urody - Skarby z Egzotycznych Krajów

12-13 Maja 2017, Żyrardów

EGP System® oficjalnym sponsorem XII Otwartych Mistrzostw Polski Karate Tsunami.

8 Kwietnia 2017, Warszawa

W mistrzostwach wzięło udział ponad 200 zawodników, w tym przedstawiciele z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Wietnamu. 

Miejsce: Centrum Kultury, Plac Jana Pawła II

W dniach 12-13 maja 2017 roku odbyło się czwarte Forum Zdrowia zorganizowane przez Policealną Szkołę Medyczną dla Młodzieży przy Collegium Masoviense. Uczestnicy forum mogli się zapoznać z naszymi produktami oraz usługami, a także wysłuchać wykładów poświęconych właściwościom pierwiastków metali szlachetnych i zastosowaniu ich w profilaktyce zdrowia.

Miejsce: Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego

19 Maja 2017, Katowice

I Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Aktualne Problemy Ochrony Środowiska”

19 maja 2017 roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 9) odbyła się I Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Aktualne Problemy Ochrony Środowiska”, która poświęcona została m.in. funkcjonowaniu środowiska, ocenie stopnia jego zanieczyszczenia, sposobom unieszkodliwiania zanieczyszczeń, wpływowi zanieczyszczonego środowiska na żywe organizmy i zdrowie człowieka,  wykorzystaniu metod innych dziedzin/dyscyplin nauki na potrzeby ochrony środowiska i jego kształtowania, nowym materiałom, technologiom, a także rozwiązaniom w organizacji produkcji.

Organizatorami wydarzenia są Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŚ oraz Komisję Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami PAN o/Katowice. Honorowy patronat nad konferencją objęli JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, dziekan Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ prof. dr hab. Zofia Piotrowska-Seget oraz Polskie Towarzystwo Botaniczne.

Patronatem medialnym konferencję objęła: 

Polska Izba Ekologii

Konferencja „Aktualne problemy ochrony środowiska” ma na celu połączyć tematykę wcześniejszych konferencji i poszerzyć problematykę o wyniki badań i wdrożeń z innych obszarów nauki oraz umożliwić Uczestnikom wymianę wiedzy i doświadczeń. 

Wzięliśmy udział w  I Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej organizowanej przez Uniwersytet Śląski.

W trakcie konferencji został zaprezentowany blok poświęcony skutecznym sposobom neutralizacji i przechowywania odpadów komunalnych i rolniczych w oparciu o naszą technologię z wykorzystaniem preparatu Eco-Stop-Odor.

Znajdź nas w mediach 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

KONTAKT

Centrala

ul. I Poprzeczna 7B

04-602 Warszawa Anin

biuro@egp-system.com

537 807 888

Copyrights 2017 © by System EGP