Preparat SMKA AWCK 

Ile i jakie preparaty należy używać?

Nie ma żadnej generalnej odpowiedzi na to pytanie. STOSUJ SIĘ ZAWSZE DO ZALECEŃ PRODUCENTA. Jako nośnika używa się tylko i wyłącznie wody destylowanej lub demineralizowanej: w większości przypadków 10 części wody na 1 część preparatu. Specjalne nośniki, takie jak Nevofin i Nevocol, nie spełniają żadnej pozytywnej roli, gdy agregat wykorzystuje tylko mechaniczne sposoby rozdrabniania cieczy tzn. bez dostarczania ciepła. Cząsteczki większe od 20 µm podnoszą ryzyko spalenia roślin w sytuacji, gdy technika ULV pracuje na relatywnie wysoko skoncentrowanych preparatach. Z tego względu podwyższone dozowanie cieczy w procesie oprysku, dające w konsekwencji cząsteczki większe od 20 µm, jest uzasadnione jedynie w przypadku dezynfekcji pustych pomieszczeń, np. dezynfekcji formaliną.

Preparat SMKA AWCK do profesjonalnej dezynfekcji  wszystkich powierzchni - mających i niemających kontaktu z żywnością. Do stosowania profesjonalnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastosowanie SMKA AWCK : Do dezynfekcji wszystkich powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością, oraz systemów klimatyzacyjnych. Do zastosowań profesjonalnych.


Stosowanie:
Produkt stosowany metodą fumigacji – zamgławiania ULV.
Po naniesieniu odczekać do 1 minuty bez usuwania produktu z powierzchni. Nanosić na powierzchnie w temperaturze pokojowej.

Unikalna formuła o wydłużonej formule działania – synergia aktywnego tlenu H2O2, złota Au oraz srebra Ag.
Naniesienie na powierzchnie gwarantuje doskonałą czystość mikrobiologiczną. Likwiduje wirusy, bakterie, grzyby.

Właściwości: przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybowe.

Gwarantuje doskonalą higienę wewnątrz pomieszczeń, pojazdów, jachtów, łodzi, statków oraz ciągów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych dzięki unikalnej technologii, wykorzystującej nowatorskie substancje czynne, likwidujące bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz ich zarodniki, i jednocześnie opóźniające ich ponowne rozmnażanie. Eliminuje nieprzyjemny zapach.  
Skuteczność przeciwdrobnoustrojową Złota Au oraz Srebra Koloidalnego Ag System Egp potwierdziły badania laboratoryjne.

NANOTECHNOLOGIA

Blisko Ciebie

Znajdź nas w mediach 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

KONTAKT

Centrala

ul. Mrówcza 85/2/1

04-853 Warszawa

biuro@egp-system.com

792 928 467

Copyrights 2017 © by System EGP