preparaty EGP M2 do zamgławiania

Ile i jakie preparaty należy używać?

Nie ma żadnej generalnej odpowiedzi na to pytanie. STOSUJ SIĘ ZAWSZE DO ZALECEŃ PRODUCENTA. Jako nośnika używa się tylko i wyłącznie wody destylowanej lub demineralizowanej: w większości przypadków 10 części wody na 1 część preparatu. Specjalne nośniki, takie jak Nevofin i Nevocol, nie spełniają żadnej pozytywnej roli, gdy agregat wykorzystuje tylko mechaniczne sposoby rozdrabniania cieczy tzn. bez dostarczania ciepła. Cząsteczki większe od 20 µm podnoszą ryzyko spalenia roślin w sytuacji, gdy technika ULV pracuje na relatywnie wysoko skoncentrowanych preparatach. Z tego względu podwyższone dozowanie cieczy w procesie oprysku, dające w konsekwencji cząsteczki większe od 20 µm, jest uzasadnione jedynie w przypadku dezynfekcji pustych pomieszczeń, np. dezynfekcji formaliną.

 

Preparaty EGP M2 do profesjonalnej dezynfekcji i pielęgnacji ciągów wentylacyjnych I klimatyzacyjnych, pomieszczeń oraz wnętrz jachtów, łodzi, statków i samochodów 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Właściwości:

Gwarantuje doskonalą higienę wewnątrz pomieszczeń, pojazdów, jachtów, łodzi, statków oraz ciągów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych dzięki unikalnej technologii chronionej patentem, wykorzystującej nowatorskie substancje czynne, likwidujące bakterie. wirusy. pleśnie, grzyby oraz ich zarodniki, i jednocześnie opóźniające ich ponowne rozmnażanie. Eliminuje nieprzyjemny zapach. W celu osiągnięcia lepszego efektu czystości zaleca się stosowanie wcześniej produktu EGP M1. Efekt po użyciu preparatu EGP M2 utrzymuje się nawet do 9 miesięcy. 

NANOTECHNOLOGIA

Blisko Ciebie

Znajdź nas w mediach 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

KONTAKT

Centrala

ul. I Poprzeczna 7B

04-602 Warszawa Anin

biuro@egp-system.com

537 807 888

Copyrights 2017 © by System EGP