Preparat SMKA AWCK 

wizu baniak smka awck.png
wizu bialy awck 1l.png

Ile i jakie preparaty należy używać?

Nie ma żadnej generalnej odpowiedzi na to pytanie. STOSUJ SIĘ ZAWSZE DO ZALECEŃ PRODUCENTA. Jako nośnika używa się tylko i wyłącznie wody destylowanej lub demineralizowanej: w większości przypadków 10 części wody na 1 część preparatu. Specjalne nośniki, takie jak Nevofin i Nevocol, nie spełniają żadnej pozytywnej roli, gdy agregat wykorzystuje tylko mechaniczne sposoby rozdrabniania cieczy tzn. bez dostarczania ciepła. Cząsteczki większe od 20 µm podnoszą ryzyko spalenia roślin w sytuacji, gdy technika ULV pracuje na relatywnie wysoko skoncentrowanych preparatach. Z tego względu podwyższone dozowanie cieczy w procesie oprysku, dające w konsekwencji cząsteczki większe od 20 µm, jest uzasadnione jedynie w przypadku dezynfekcji pustych pomieszczeń, np. dezynfekcji formaliną.

Preparat SMKA AWCK do profesjonalnej dezynfekcji  wszystkich powierzchni - mających i niemających kontaktu z żywnością. Do stosowania profesjonalnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zastosowanie SMKA AWCK : Do dezynfekcji wszystkich powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością, oraz systemów klimatyzacyjnych. Do zastosowań profesjonalnych.


Stosowanie:
Produkt stosowany metodą fumigacji – zamgławiania ULV.
Po naniesieniu odczekać do 1 minuty bez usuwania produktu z powierzchni. Nanosić na powierzchnie w temperaturze pokojowej.

Unikalna formuła o wydłużonej formule działania – synergia aktywnego tlenu H2O2, złota Au oraz srebra Ag.
Naniesienie na powierzchnie gwarantuje doskonałą czystość mikrobiologiczną. Likwiduje wirusy, bakterie, grzyby.

Właściwości: przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybowe.

Gwarantuje doskonalą higienę wewnątrz pomieszczeń, pojazdów, jachtów, łodzi, statków oraz ciągów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych dzięki unikalnej technologii, wykorzystującej nowatorskie substancje czynne, likwidujące bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz ich zarodniki, i jednocześnie opóźniające ich ponowne rozmnażanie. Eliminuje nieprzyjemny zapach.  
Skuteczność przeciwdrobnoustrojową Złota Au oraz Srebra Koloidalnego Ag System Egp potwierdziły badania laboratoryjne.

wizu bialy awck 1l.png
wizu baniak smka awck.png

NANOTECHNOLOGIA

Blisko Ciebie